LED 2x45W 2 ÇATAL AYAK ARMATÜR KAD.DİREK FLANŞ ALT

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.150010
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı.
Genişlik 75 cm
Yükseklik 500 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Önerilen Ampul Gücü 45W PCB LED
KollarÇelik
Armatür Gövdesi Alüminyum
Malzeme
Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı alüminyum gövde şık tasarımla birleştirilmiştir. Malzeme LED SOKAK AYDINLATMA LED modülleri, dış mekan aydınlatma uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. LED modülleri ,yüksek verimlilik düşünülerek sokaklar, parklar, bahçeler için geliştirilmiştir. Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı alüminyum gövde şık tasarımla birleştirilmiştir. Özel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır. Tasarımı en önemli özelliği Kolay kurulum ve kolay bakımıdır. Kullanılan boru aksamı TSE 'li Alt Ø76lık,Üst Ø60lık + Ø42lik ‘’Es’’ Borulu 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) Boya : Elektrostatik (polyester toz fırın boyalıdır..)

Ürünün insan bedenine oranı
75 cm 500 cm

Ürün Açıklaması
LED Yol,Sokak ve Bahçe Aydınlatma enerji tasarrufu sağlayan LED ışık kaynağı Yakan Aydınlatma

Bu dış mekân aydınlatma ürünümüz 3,5 m yükseklik ve 75 cm genişliğe sahiptir. Kolları çelik kaplama olduğu için paslanma gibi sorunlarla karşılaşmayı en aza indirir. Gövde kısmı da dayanıklı alüminyumdan üretilmiştir.

Şık tasarımı sayesinde okul bahçeler, site bahçeleri, parklar ve sahalarda kullanılabilir. Boyutları sayesinde ev bahçelerinde de kullanıma elverişlidir.


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2018 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.