LED 2x45W 2 KONSOLLUARMATÜR KADEMELİ DİREKFLANŞALT

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.150030
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. TS EN 40-5 Sertifikalı.
Genişlik 75 cm
Yükseklik 500 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Önerilen Ampul Gücü 2x45W PCB LED
KollarÇelik
Armatür CamıÖzel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır.
Malzeme
LED SOKAK AYDINLATMA LED modülleri, dış mekan aydınlatma uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. LED modülleri ,yüksek verimlilik düşünülerek sokaklar, parklar, bahçeler için geliştirilmiştir. Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı alüminyum gövde şık tasarımla birleştirilmiştir. Özel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır. Tasarımı en önemli özelliği Kolay kurulum ve kolay bakımıdır. Kullanılan boru aksamı TSE 'li Alt Ø76lık,Üst Ø60lık + Ø42lik ‘’Es’’ Borulu 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) Boya : Elektrostatik (polyester toz fırın boyalıdır. )

Ürünün insan bedenine oranı
75 cm 500 cm

Ürün Açıklaması
LED Yol,Sokak ve Bahçe Aydınlatma enerji tasarrufu sağlayan LED ışık kaynağı Yakan Aydınlatma

Enerji tasarrufu sağlayan bu dış mekân led aydınlatma ürünümüz, 3,5 metre yükseklik ve 75 cm genişliğe sahip olup kolları çelikten üretilmiş, camı ise temperlidir.

Bahçe ve sokak aydınlatması için öncelikli tercihler arasında bulunur. Uygun fiyatlarla elde edilebilen bu ürün çift kollu olması nedeniyle alandan tasarruf ederken birim alandan elde edilen verimi arttırır.

Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2018 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.