60W LED YOL AYDINLATMA YAKANLED

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.230040
Diğer Ürün Görselleri
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. IP44 Sertifikalı.
Genişlik 19,6 x 47 cm
Yükseklik 7 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Ağırlık 3,7 kg
Ağız Çapı Ø42-Ø48-Ø60 için uygundur cm
Önerilen Ampul Gücü NICHIA 96 LED 60W PCB LED DAHİLDİR.
KollarEs boru hariçtir.
Armatür CamıÖzel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır.
Armatür Gövdesi Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı alüminyum gövde şık tasarımla birleştirilmiştir.
Boya Elektrostatik (Polyester Toz Fırın Boyalıdır.)
Malzeme
***MODEL: NICHIA NICHIA -- NFSx757GR- (3V-180mA) 124mmx202mm 96 LEDli AL. 1.6mm NFS (3V-180mA) ***PCB KART ÖZELLİKLERİ: 24 SERİ 4 PARALEL BAĞLANTI 96 ADET LED ***DRIVER :IP67 MEAN WELL LPC-60-700mA 59W 9-42V- 1400 mA MEAN WELL *************************************************** *************************************************** LED SOKAK AYDINLATMA LED modülleri, dış mekan aydınlatma uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. LED modülleri ,yüksek verimlilik düşünülerek sokaklar, parklar, bahçeler için geliştirilmiştir. Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı alüminyum gövde şık tasarımla birleştirilmiştir. Özel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır. Tasarımı en önemli özelliği Kolay kurulum ve kolay bakımıdır. Boya : Elektrostatik (polyester toz fırın boyalıdır. ) DRIVER Koruma sınıfı: IP65 yada IP67 Elektrik İzolasyon: SINIF I Yakan Aydınlatma Led aydınlatma ürünleri , Alüminyum ekstrüzyon yöntem ile soğutma kanalları kapalı tasarlanmış zorlu doğa koşullarında üstün soğutma özelliğine ve yüksek Enerji verimliliğine sahip LED’li bir aydınlatma ürünüdür. yol aydınlatma armatürü ve projektör olarak kullanıla bilmektedir. Yüksek soğutma performansı ,Uzun ömürlü ,Doğa koşullarında üstün soğutma özellik ve yüksek enerji verimlilik , Kullanım Alanları : Alan Aydınlatma • Fabrika Aydınlatma • Bina Cephe Aydınlatma • Askeri Bölge Aydınlatma • İskele Aydınlatma • Reklam Pano Aydınlatma

Ürünün insan bedenine oranı
19,6 x 47 cm 7 cm

Ürün Açıklaması
Led dış mekan aydınlatma armatürleri kategorisinde satışa sunulan bu ürün, 21 cm genişliğe ve 50 cm yüksekliğe sahiptir. 60 Watt ampul gücü ile güçlü ve verimli bir aydınlatma sağlar.

Dış mekanlarda kullanım için tasarlanır ve her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Marka değerinden dolayı, kaliteli bir üründür ve tüm malzemeleri birinci sınıftır. Dış etkenlere karşı maksimum koruma sağlanır. Aydınlatma elemanı olarak LED teknolojisi kullanılır.

Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2017 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.