45W LED YOL AYDINLATMA YAKANLED

Yakan Aydınlatma
ÜRÜN KODU : Y.A.230020
TSE Onaylı. Yerli Malı Belgeli. CE Belgelidir. IP44 Sertifikalı.
Genişlik 25 cm
Yükseklik 52 cm
Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Önerilen Ampul Gücü 45WATT PCB LED
KollarES BORU HARİÇTİR.
Armatür CamıÖzel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır.
Boya Elektrostatik (Polyester Toz Fırın Boyalıdır.)
Malzeme
LED SOKAK AYDINLATMA LED modülleri, dış mekan aydınlatma uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. LED modülleri ,yüksek verimlilik düşünülerek sokaklar, parklar, bahçeler için geliştirilmiştir. Dış mekanda oluşacak Korozyona dayanıklı alüminyum gövde şık tasarımla birleştirilmiştir. Özel olarak sertleştirilmiş temperli camı dayanıklı silikon lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanmıştır. Tasarımı en önemli özelliği Kolay kurulum ve kolay bakımıdır. Boya : Elektrostatik (polyester toz fırın boyalıdır. ) Koruma sınıfı: IP65 Elektrik İzolasyon: SINIF I Yakan Aydınlatma Led aydınlatma ürünleri , Alüminyum ekstrüzyon yöntem ile soğutma kanalları kapalı tasarlanmış zorlu doğa koşullarında üstün soğutma özelliğine ve yüksek Enerji verimliliğine sahip LED’li bir aydınlatma ürünüdür. yol aydınlatma armatürü ve projektör olarak kullanıla bilmektedir. Yüksek soğutma performansı ,Uzun ömürlü ,Doğa koşullarında üstün soğutma özellik ve yüksek enerji veremlilik , Kullanım Alanları : Alan Aydınlatma • Fabrika Aydınlatma • Bina Cephe Aydınlatma • Askeri Bölge Aydınlatma • İskele Aydınlatma • Reklam Pano Aydınlatma

Ürünün insan bedenine oranı
25 cm 52 cm

Ürün Açıklaması

Led Dış Mekan Sokak Aydınlatma kategorisinde satışa sunulan bu ürün, dış mekan aydınlatmalar için tasarlanmıştır. Armatür camı sertleştirilmiş temperli cam olarak üretilmiş ve lastik contalar ile sızdırmazlığı sağlanır.

Uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile satışa sunulan ürünün birçok avantajı bulunuyor. LED teknolojisi olmasından dolayı uzun ömürlü olan bu ürün, dış etkenlere karşı elektrostatik toz boya ile korunuyor. 


Aynı Serideki Diğer Ürünler
© 2017 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.