Askeri Alan Tarama Projektörleri

Uzun menzillerin aydınlatılması ya da taranabilmesi için özel olarak geliştirilen aydınlatma ürünleri, artık çok daha pratik bir kullanım özelliği ile buluştu. Manüel olarak elle kumanda edilen askeri alan tarama projektörleri yeni tasarımlarla daha kolay kumanda edilebilir bir forma büründü. Artık alt kısmından basit bir hareket ile döndürülebilen projektör modelleri de kolaylıkla bulunabiliyor. 

Askeri alanlarda, karanlıkta hızlı ve net bir tarama yapmanın güvenlik açısından son derece mühim olduğu biliniyor. Bu nedenle özel olarak dizayn edilen ve beklentileri tam olarak karşılayan askeri alan tarama projektörleri geliştiriliyor. Güçlü ışık kaynağı sayesinde son derece hızlı bir aydınlatma sunabilen bu ürünlerin en önemli özelliği ise ışığın uzak menzillere ulaştığında dağılmadan, hedef odaklı aydınlatma sunabilmesidir. 

Sağa ve sola 360 derece dönebilen projektörler, aşağı ve yukarı da hareket edebiliyor. Hatta aşağı ve yukarı yönlü 90 derece hareket edebilen tasarımlar da mevcut. Askeri nöbet kulübelerinin içerisinden rahatlıkla kumanda edilebiliyor olmaları da önemli özellikler arasında yer alıyor. 


Askeri Alan Tarama Projektörlerinin Kullanım Alanları 

Bu ürünler fabrikalarda arazi taramalarında, hapishanelerde, gemi ve tankerlerde hatta uçak ikaz sistemlerinde dahi kullanılabiliyor. Korozyon riskine karşı elektrostatik toz boya kullanılarak renklendirilen ürünler, paslanma gibi sorunlar yaşanmadan dış ortamda kullanılabiliyor. Her türlü hava koşuluna karşı yüksek mukavemet özelliğine sahip olmaları da dikkatlerden kaçmıyor. 

Ürünlerin ampul ömürleri oldukça uzun ve kısa sürede ampul değişimi gerekmiyor. Ancak tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran bir ürün olması için, kaliteli projektör çeşitlerinden birinin tercih edilmesi gerekir. Kalite düzeyi düşük bir ürün seçilmesi halinde kısa zamanda projektörün yenilenmesi gerekebilir. Uzun menzilli tarama sağlayan projektörler internetten online olarak da kolaylıkla incelenebilir ve teknik özellikleri hakkında bilgi edinilebilir. 

© 2018 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.